Kasa Taşıma


Neleri Taşıyoruz?

Ev, işyeri, silah, kuyumcu, data ve yangına dayanıklı yangın kasaları, zırhlı kapılar, yüksek güvenlikli kasaları gibi her türlü çelik kasayı taşıyoruz. Bu işler özel ihtisas ve teknik gerektirmektedir, bu bakımdan normal eşya nakliyat firmaları bu işi yapamamaktadır.

Kasaları Nereye Taşıyabiliyoruz?

Kasaları evlerin giriş katları üst katlarına ve apartmanların üst katlarına taşıyabiliyoruz. Merdivenlerden çıkarabiliyoruz. Mermer, beton, granit vs. gibi merdivenlerden kasaları çıkarabiliyoruz. Halı, parke, mermer gibi yüzeylerden kasayı sorunsuz bir biçimde yürütebiliyoruz. Gerektiğinde yere koruyucu malzemeler kaplayarak kasayı geçirebiliriz. Sorunsuz ve hiçbir yere zarar vermeyen bir kasa taşıma için her türlü donanım ve tecrübeye sahibiz.

Kasa taşıması merdivenlerden

Nasıl Ekipmanlar Kullanıyoruz?

Bu iş özel malzemelere, elemanlara ve araçlara ihtiyaç duyar. Özel kasa taşıma arabası, kamyonet, vinç, halatlar, kızaklar gibi her türlü malzememiz bulunmaktadır.

Kasanızı taşıtmak için ne kadar para ödeyeceksiniz?

Her iş birbirinden farklıdır; çok nadiren iki nakliye şartları aynı olmaktadır. Her taşıma işi farklı malzemeler, teknikler, eleman ve zaman gerektirir. Bu sebeplerle fiyat verebilmek için bazı bilgilere ihtiyaç duyarız. Ücretsiz fiyat hesaplatmak veya fiyat teklifi almak için lütfen aşağıdaki bilgiler ile biz telefon ediniz.

Kasa taşıma fiyatı vermek için ne tür bilgilere ihtiyaç var?

1.    Taşınacak malzeme şu an nerede ve nereye götürülecek?
2.    Merdiven inip çıkacak mı, kaç kat indirilip çıkarılacak, yük asansörü var mı, merdivenlerin şekli.
3.    Kasanın ağırlığı nedir? Ağırlığını bilmiyorsanız markası modeli ve boyutlarını verebilirsiniz.
4.    Taşınacak yollarda herhangi bir engel var mı.  (kaldırımdan  veya çimenlerden bahçe geçmesi gerekmesi vs.)
5.    Kasa alınacağı yerde yere montelimi, gideceği yerde yere montaj isteniyor mu?

 

Kasa taşıma işi kolay bir iş değildir ve bazen çok tehlikeli olabilir. Kasaların bir kısmı çok ağırdır, örneğin 500 kg gibi. Birkaç arkadaşınızı çağırıp taşımaya çalışmak iyi bir fikir olmayabilir. Taşımak için doğru alet, edevat ve ekipmana ihtiyaç duyarsınız. Ayrıca taşıma işinde tecrübede çok önemlidir. Bu bakımdan kasa taşımalarını profesyonel kasa taşıma şirketlerine taşıtmanızı öneririz.

Biz bu konusunda uzmanlaşmış bir şirketiz. Bu iş için gerekli her türlü araç ve aletimiz mevcuttur. Bunun yanında bu işte tecrübeli ekibe de sahibiz.

Taşıma başlamadan önce kasanın içi boşaltılması gerekmektedir. Taşırken kasanız her türlü açı ile eğileceğinden içinde bulunanlar zarar görebilir bu bakımdan kasa taşıması başlamadan kasanın boşaltılması gerekir. Ayrıca içindeki malzemeleri boşaltmak kasanın hafiflemesini sağlayıp, taşırken içteki malzemelerin sağa sola hareket ederek taşımayı tehlikeye düşürmesi boşaltılarak engellenmelidir.